T.C. Malazgirt Belediyesi

Malazgirt Belediyesi Tarafından Park ve Bahçe Peyzaj Çalışmaları Devam Ediyor

İlçemizden Haberler

Malazgirt Belediyesi Tarafından Park ve Bahçe Peyzaj  Çalışmaları Devam Ediyor

Malazgirt Belediyesi Tarafından Park ve Bahçe Peyzaj Çalışmaları Devam Ediyor Malazgirt Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından peyzaj ve çiçeklendirme çalışmaları kapsamında ; 2.000 Adet Gül ve 5.000 Adet mevsimlik çiçek dikimi ve düzenleme çalışması devam etmektedir.Parklarımız , orta refüjler, Alparslan Anıtı ve Cumhuriyet Meydanı ,eski Kent Meydanı çiçek ve gül dikimi çalışmaları kapsamında güzel bir görünüm kazanmış olacaktır. Yapımı devam etmekte olan Kent Meydanında da ağaçlandırma çalışmaları devam etmektedir.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde Kanalizasyon ve İçme Suyu Çalışmalarında Sona Gelinmiştir

Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde Kanalizasyon ve İçme Suyu Çalışmalarında Sona Gelinmiştir Malazgirt Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde yapılmakta olan kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarında sona gelinmiştir. Yılankıran ve Yüzüncüyıl caddesinde çalışmaların uzun sürmesinden ötürü bir özür mahiyetinde abone bağlantılarını normal şartlarda esnafın ve ev sahiplerinin yapması gerekirken Malazgirt belediyemizce karşılanmıştır. Hemen ardından yol ve kaldırım çalışmalarına da başlanacaktır.

DEVAMI

Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine Kadar Yeni Bir Yol Açılıyor

Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine Kadar Yeni Bir Yol Açılıyor Malazgirt Belediyesince uzunluğu 450 metre civarında ve 15 metre genişliğinde Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine kadar yeni yol açıldı.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Soner KIRLI
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar