T.C. Malazgirt Belediyesi

Malazgirt Belediyesi Tarafından Düzenlenen Yaz Spor Kurslarımız Başlamıştır

İlçemizden Haberler

Malazgirt Belediyesi Tarafından Düzenlenen Yaz Spor Kurslarımız Başlamıştır

Malazgirt Belediyesi Tarafından Düzenlenen Yaz Spor Kurslarımız Başlamıştır Malazgirt Belediyesi tarafından çocuklarımızın gelişmesi için planlanmış olan spor kurslarımız başlamıştır. Kurslarımız branş hocalarımız tarafından yönetilmekte ve çocuklarımız işinde uzman kişiler tarafından geliştirilmektedir. Bu sayede çocuklarımızın yaz tatilinde eğitim almaları sağlanmaktadır.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde Kanalizasyon ve İçme Suyu Çalışmalarında Sona Gelinmiştir

Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde Kanalizasyon ve İçme Suyu Çalışmalarında Sona Gelinmiştir Malazgirt Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde yapılmakta olan kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarında sona gelinmiştir. Yılankıran ve Yüzüncüyıl caddesinde çalışmaların uzun sürmesinden ötürü bir özür mahiyetinde abone bağlantılarını normal şartlarda esnafın ve ev sahiplerinin yapması gerekirken Malazgirt belediyemizce karşılanmıştır. Hemen ardından yol ve kaldırım çalışmalarına da başlanacaktır.

DEVAMI

Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine Kadar Yeni Bir Yol Açılıyor

Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine Kadar Yeni Bir Yol Açılıyor Malazgirt Belediyesince uzunluğu 450 metre civarında ve 15 metre genişliğinde Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine kadar yeni yol açıldı.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Soner KIRLI
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar