T.C. Malazgirt Belediyesi

Kömür Yardımını İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz

İlçemizden Haberler

Kömür Yardımını İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz

Kömür Yardımını İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının belirlemiş olduğu ihtiyaç sahibi ailelerimize bu yıl kış gelmeden önce yardımlarımızı ulaştırmaya başladık. Şimdiye kadar 1694 aileye kömür yardımı yapıldı bu sayı İlçe merkezinde toplam 2000’e ulaşacaktır.Devam etmekte olan kömür yardımımıza İlçe merkezi bittikten sonra köylerde de devam edeceğiz. Bu sayının toplamda 5000 aileye ulaşacağı belirlenmiştir.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Muş Valisi Sayın Aziz Yıldırımdan Kaymakamlara Veda Yemeği

Muş Valimiz Sayın Aziz YILDIRIM 2018 yılı Mülki İdare Amirleri kararnamesi ile görev yerleri değişen kaymakamlara veda yemeği düzenlendi. Yemeğe ataması Yalova/Çınarcık a çıkan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sayın Soner KIRLI da katıldı . Muş Valisi Sayın Aziz YILDIRIM ,Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sayın KIRLIya Başarı Belgesi ve hediye verdi hatıra fotoğrafı çekildi. Yemeğin ardından il merkezinde bir dizi veda ziyareti yapan Sayın KIRLI ; İl Emniyet Müdürü Sayın Zafer AKTAŞ , İl Garnizon Komutanı Sayın Atila TERZİOĞLU, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şeyhmus YENTÜR , İl Jandarma Komutanı Sayın Bülent BAYKALa ve Muş Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Emrullah GÜLER e ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlerde plaket ve hediye takdimleri yapıldı ,hatıra fotoğrafları çekildi.

DEVAMI

TARIM VE ORMAN BAKAN YARDIMCISI MUSTAFA AKSU MALAZGİRT’TE İNCELEMELERDE BULUNDU

TARIM VE ORMAN BAKAN YARDIMCISI MUSTAFA AKSU MALAZGİRT’TE İNCELEMELERDE BULUNDU Tarım ve Orman Bakanlığı, Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu ve beraberindeki heyet devam eden Malazgirt Meydan Muharebesi Tarihi Milli Park’ın da incelemelerde bulunmak üzere ilimize geldi. Bakan Yardımcısı Aksu; Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sayın Soner Kırlı , Muş Valisi Aziz Yıldırım ve protokol üyeleri tarafından Malazgirt Jandarma Komutanlığı’nda karşılandı. Karşılamanın ardından Malazgirt Zaferi’nin 947’nci yıldönümü etkinliklerinin yapılacağı alanı gezen Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu ve beraberindeki heyet yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra sembolik olarak diktikleri fidana can suyunu verdi. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu daha sonra kaymakamlık binasında yapılan toplantının ardından havayolu ile ilimizden ayrıldı.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Soner KIRLI
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar