T.C. Malazgirt Belediyesi

Kömür Yardımını İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz

İlçemizden Haberler

Kömür Yardımını İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz

Kömür Yardımını İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının belirlemiş olduğu ihtiyaç sahibi ailelerimize bu yıl kış gelmeden önce yardımlarımızı ulaştırmaya başladık. Şimdiye kadar 1694 aileye kömür yardımı yapıldı bu sayı İlçe merkezinde toplam 2000’e ulaşacaktır.Devam etmekte olan kömür yardımımıza İlçe merkezi bittikten sonra köylerde de devam edeceğiz. Bu sayının toplamda 5000 aileye ulaşacağı belirlenmiştir.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde Kanalizasyon ve İçme Suyu Çalışmalarında Sona Gelinmiştir

Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde Kanalizasyon ve İçme Suyu Çalışmalarında Sona Gelinmiştir Malazgirt Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde yapılmakta olan kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarında sona gelinmiştir. Yılankıran ve Yüzüncüyıl caddesinde çalışmaların uzun sürmesinden ötürü bir özür mahiyetinde abone bağlantılarını normal şartlarda esnafın ve ev sahiplerinin yapması gerekirken Malazgirt belediyemizce karşılanmıştır. Hemen ardından yol ve kaldırım çalışmalarına da başlanacaktır.

DEVAMI

Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine Kadar Yeni Bir Yol Açılıyor

Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine Kadar Yeni Bir Yol Açılıyor Malazgirt Belediyesince uzunluğu 450 metre civarında ve 15 metre genişliğinde Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine kadar yeni yol açıldı.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Soner KIRLI
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar