T.C. Malazgirt Belediyesi

Kardeş Belediye Tarafından İtfaiye Malzemeleri Hediye Edildi

Belediyemizden Haberler

Kardeş Belediye Tarafından İtfaiye Malzemeleri Hediye Edildi

Kardeş belediye Başakşehir Belediyesi tarafından Malazgirt Belediyesi itfaiye çalışanlarına kurs ve malzeme temininde bulundu.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sayın Kırlı dan Muhtarlar Günü Mesajı

Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Soner Kırlı, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Sayın Kırlı yayınladığı mesajda, "Geçmişi 1829 yılına dayanan muhtarlık müessesesi, ülkemizde yerel demokrasinin en eski örneğini oluşturmaktadır. Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Ayrıca çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında, önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Dolayısıyla, halkımızın tercihi ve seçimiyle işbaşına gelmiş muhtar kardeşlerimiz, son derece önemli bir makamda bulunmaktadırlar. Vatandaşımızın hastasında, cenazesinde, düğününde kısacası sosyal yaşamın içerisinde kendini gösteren her türlü üzüntüde ve sevinçte kapısını gönül rahatlığıyla çaldığı makamda görev yapan muhtarlarımız bizlerin de baş tacıdır. Milletimizin tercihine, teveccühüne, itimadına mazhar olmak gerçekten rütbelerin en büyüğüdür. Dolayısıyla, halkımızın tercihi ve seçimiyle işbaşına gelmiş muhtar kardeşlerimiz, son derece önemli bir makamda bulunmaktadırlar. Bu gün vesilesiyle, öncelikle Malazgirt ilçemizde görev yapan muhtarlarımıza ve sonrasında tüm muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylık ve esenlikler diliyorum" dedi.

DEVAMI

Sayın Kırlı Tarafından Öğrencilere Kitap Hediye Edildi

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Soner Kırlı ilçemizde bulunan Şehit Arslan Kulaksız Fen Lisesi, Malazgirt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cumhuriyet İlkokulu ve 1071 İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere kitap hediye etti.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Soner KIRLI
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar