T.C. Malazgirt Belediyesi

BELEDİYEMİZDEN HALKIMIZA BÜYÜK HİZMET

Belediyemizden Haberler

BELEDİYEMİZDEN HALKIMIZA BÜYÜK HİZMET

BELEDİYEMİZDEN HALKIMIZA BÜYÜK HİZMET "Yüksek Basınçlı Konteyner Yıkama Sistemli Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu" Malazgirt Belediyesi tarafından halkımıza hizmet etmek için tahsis edilmiştir. Verimliliği sürece dayalı olan bu ekipman da, konteyner yıkama işlemi için önden ayrı bir çöp kamyonunun gitmesine gerek kalmamaktadır. Sistem her iki işlevi bir arada gerçekleştirdiğinden, ilave araç yatırımına gerek kalmadan bölgedeki konteynerleri temizleyebilmektedir. Yan tarafında bulunan yıkama tabancası ile atık toplanan bölgedeki, afiş, konteynerin bulunduğu alan, pazar yeri gibi alanlarda yıkama yapılabilmektedir. Halkın daha sağlıklı ve hijyenik ortamda yaşamını devam etmesini sağlamak amaçlanmıştır.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Soner KIRLI vefat eden Kasım Dost’ un kardeşi Tahsin Dost’un acılı ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Soner KIRLI vefat eden Kasım Dost’ un kardeşi Tahsin Dost’un acılı ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

DEVAMI

Malazgirt Kaymakamlığı Tarafından ‘Birlik ve Beraberlik’ Kahvaltısı Düzenlendi

Malazgirt Kaymakamlığı Tarafından ‘Birlik ve Beraberlik’ Kahvaltısı Düzenlendi Malazgirt Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ‘Birlik ve Beraberlik’ kahvaltısına İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek ve Muş Milletvekili Adayı Abdülmecid Cantepe İlçe Emniyet Müdürü Uğur İhsan Azap, STK temsilcileri ve muhtarlar katıldı. Misafirlere seslenen Mv. Mehmet Emin Şimşek ‘ Allah birliğimizi, huzurumuzu bozanlara fırsat vermesin’ dedi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Emre YALÇIN
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar