T.C. Malazgirt Belediyesi

Alparslan Anadolu Kız İmam Hatip Lisesine Malazgirt Belediyesi Tarafından Zenginleştirilmiş Kütüphane Hizmete Açıldı

Belediyemizden Haberler

Alparslan Anadolu Kız İmam Hatip Lisesine Malazgirt Belediyesi Tarafından Zenginleştirilmiş Kütüphane  Hizmete Açıldı

Alparslan Anadolu Kız İmam Hatip Lisesinde Malazgirt Belediyesi tarafından yaptırılan zenginleştirilmiş kütüphane (z-kütüphane) hizmete açıldı. Z-kütüphanesine Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı nın isteği üzerine Diyarbakır ın Çınar ilçesinde PKK lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol ÇİFTÇİ nin 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem Çiftçi ismi verildi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Soner KIRLI vefat eden Kasım Dost’ un kardeşi Tahsin Dost’un acılı ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Soner KIRLI vefat eden Kasım Dost’ un kardeşi Tahsin Dost’un acılı ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

DEVAMI

Malazgirt Kaymakamlığı Tarafından ‘Birlik ve Beraberlik’ Kahvaltısı Düzenlendi

Malazgirt Kaymakamlığı Tarafından ‘Birlik ve Beraberlik’ Kahvaltısı Düzenlendi Malazgirt Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ‘Birlik ve Beraberlik’ kahvaltısına İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek ve Muş Milletvekili Adayı Abdülmecid Cantepe İlçe Emniyet Müdürü Uğur İhsan Azap, STK temsilcileri ve muhtarlar katıldı. Misafirlere seslenen Mv. Mehmet Emin Şimşek ‘ Allah birliğimizi, huzurumuzu bozanlara fırsat vermesin’ dedi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Soner KIRLI
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar