T.C. Malazgirt Belediyesi

Malazgirt Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü Ekipleri Çalışmalarına Devam Ediyor

İlçemizden Haberler

 Malazgirt Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü Ekipleri Çalışmalarına Devam Ediyor

Malazgirt Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü Ekipleri Çalışmalarına Devam Ediyor Çalışmalarına büyük bir hızla devam eden Park Bahçe ekibi; Ahmedi Xani Parkında pergola, kamelya ve bankların ahşap kısımları koruyucu vernik ile boyama çalışmasını sürdürmektedirler. Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, Kültür Parkı, Alparslan anıtı ve orta refüjlerde çiçek ve gül dikilecek alanların toprak dokusunu hazır hale getirdiler.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde Kanalizasyon ve İçme Suyu Çalışmalarında Sona Gelinmiştir

Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde Kanalizasyon ve İçme Suyu Çalışmalarında Sona Gelinmiştir Malazgirt Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde yapılmakta olan kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarında sona gelinmiştir. Yılankıran ve Yüzüncüyıl caddesinde çalışmaların uzun sürmesinden ötürü bir özür mahiyetinde abone bağlantılarını normal şartlarda esnafın ve ev sahiplerinin yapması gerekirken Malazgirt belediyemizce karşılanmıştır. Hemen ardından yol ve kaldırım çalışmalarına da başlanacaktır.

DEVAMI

Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine Kadar Yeni Bir Yol Açılıyor

Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine Kadar Yeni Bir Yol Açılıyor Malazgirt Belediyesince uzunluğu 450 metre civarında ve 15 metre genişliğinde Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine kadar yeni yol açıldı.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Soner KIRLI
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar