T.C. Malazgirt Belediyesi

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sayın Soner KIRLI Muş- Malazgirt Karayolu üzerinde Meydana Gelen Kazada İncelemelerde Bulundu

Belediyemizden Haberler

  Kaymakam ve  Belediye Başkan Vekili Sayın Soner KIRLI Muş- Malazgirt Karayolu üzerinde Meydana Gelen Kazada İncelemelerde Bulundu

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sayın Soner KIRLI Muş- Malazgirt Karayolu üzerinde Meydana Gelen Kazada İncelemelerde Bulundu Muş- Malazgirt karayolu üzerinde meydana gelen kaza yerinde incelemelerde bulunan Sayın Soner KIRLI ‘ya olayla ilgili verilen bilgiler doğrultusunda 1 ölü , 11 yaralı olduğu belirtildi. Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından yaralıları eşi Sevil KIRLI ile birlikte ziyaret etti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Soner KIRLI vefat eden Kasım Dost’ un kardeşi Tahsin Dost’un acılı ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Soner KIRLI vefat eden Kasım Dost’ un kardeşi Tahsin Dost’un acılı ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

DEVAMI

Malazgirt Kaymakamlığı Tarafından ‘Birlik ve Beraberlik’ Kahvaltısı Düzenlendi

Malazgirt Kaymakamlığı Tarafından ‘Birlik ve Beraberlik’ Kahvaltısı Düzenlendi Malazgirt Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ‘Birlik ve Beraberlik’ kahvaltısına İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek ve Muş Milletvekili Adayı Abdülmecid Cantepe İlçe Emniyet Müdürü Uğur İhsan Azap, STK temsilcileri ve muhtarlar katıldı. Misafirlere seslenen Mv. Mehmet Emin Şimşek ‘ Allah birliğimizi, huzurumuzu bozanlara fırsat vermesin’ dedi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Soner KIRLI
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar