T.C. Malazgirt Belediyesi

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Soner KIRLI Malazgirt Halk Bankası’nın yeni Binasının Açılış Törenine Katıldı

İlçemizden Haberler

 Kaymakam ve Belediye Başkan V. Soner KIRLI Malazgirt Halk Bankası’nın yeni Binasının Açılış Törenine Katıldı

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Soner KIRLI Malazgirt Halk Bankası’nın yeni Binasının Açılış Törenine Katıldı Türkiye’nin 81 ilindeki yaygın şube ağıyla bankacılık hizmeti veren Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Halkbank Muş Malazgirt Şubesi’nin açılışını gerçekleştirdi. 6-7 Ekim olaylarında tamamıyla yakılan Malazgirt Halk bankası geçici olarak eski yerinde onarılmış ve hizmetine devam etmişti. Daha sonra ilçe merkezinde yeni yapılan bir binanın altında yeni şubesini açan bankanın açılış törenine, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, Halk Bankası Malazgirt Şube Müdürü Ertuğrul Akyıldız ve çok sayıda vatandaş katıldı. Halk Bankası Malazgirt Şube Müdürü Ertuğrul Akyıldız, şubenin tekrar açılmış olmasından dolayı büyük bir gurur duyduklarını belirtti. Açılış töreninde konuşma yapan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı şunları söyledi: Başta bizleri burada buluşturan başta Halkbank yöneticileri olmak üzere bütün katılımcılara teşekkür ediyorum. Malazgirtli hemşerilerimize ve ilçemizin çiftçisine, esnafına çok büyük hizmetleri olacak. Bugünkü şube açılışı ilçemiz halkına hayırlı uğurlu ve bereketli olsun.” Konuşmaların ardından, Kaymakam Soner Kırlı, Şube Müdürü Ertuğrul Akyıldız ve diğer protokol ile birlikte kurdele kesilerek, Malazgirt Halk Bankası Şubesinin açılışını gerçekleştirildi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Muş Valisi Sayın Aziz Yıldırımdan Kaymakamlara Veda Yemeği

Muş Valimiz Sayın Aziz YILDIRIM 2018 yılı Mülki İdare Amirleri kararnamesi ile görev yerleri değişen kaymakamlara veda yemeği düzenlendi. Yemeğe ataması Yalova/Çınarcık a çıkan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sayın Soner KIRLI da katıldı . Muş Valisi Sayın Aziz YILDIRIM ,Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sayın KIRLIya Başarı Belgesi ve hediye verdi hatıra fotoğrafı çekildi. Yemeğin ardından il merkezinde bir dizi veda ziyareti yapan Sayın KIRLI ; İl Emniyet Müdürü Sayın Zafer AKTAŞ , İl Garnizon Komutanı Sayın Atila TERZİOĞLU, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şeyhmus YENTÜR , İl Jandarma Komutanı Sayın Bülent BAYKALa ve Muş Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Emrullah GÜLER e ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlerde plaket ve hediye takdimleri yapıldı ,hatıra fotoğrafları çekildi.

DEVAMI

TARIM VE ORMAN BAKAN YARDIMCISI MUSTAFA AKSU MALAZGİRT’TE İNCELEMELERDE BULUNDU

TARIM VE ORMAN BAKAN YARDIMCISI MUSTAFA AKSU MALAZGİRT’TE İNCELEMELERDE BULUNDU Tarım ve Orman Bakanlığı, Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu ve beraberindeki heyet devam eden Malazgirt Meydan Muharebesi Tarihi Milli Park’ın da incelemelerde bulunmak üzere ilimize geldi. Bakan Yardımcısı Aksu; Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sayın Soner Kırlı , Muş Valisi Aziz Yıldırım ve protokol üyeleri tarafından Malazgirt Jandarma Komutanlığı’nda karşılandı. Karşılamanın ardından Malazgirt Zaferi’nin 947’nci yıldönümü etkinliklerinin yapılacağı alanı gezen Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu ve beraberindeki heyet yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra sembolik olarak diktikleri fidana can suyunu verdi. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu daha sonra kaymakamlık binasında yapılan toplantının ardından havayolu ile ilimizden ayrıldı.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Emre YALÇIN
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar