T.C. Malazgirt Belediyesi

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Soner KIRLI Malazgirt Halk Bankası’nın yeni Binasının Açılış Törenine Katıldı

İlçemizden Haberler

 Kaymakam ve Belediye Başkan V. Soner KIRLI Malazgirt Halk Bankası’nın yeni Binasının Açılış Törenine Katıldı

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Soner KIRLI Malazgirt Halk Bankası’nın yeni Binasının Açılış Törenine Katıldı Türkiye’nin 81 ilindeki yaygın şube ağıyla bankacılık hizmeti veren Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Halkbank Muş Malazgirt Şubesi’nin açılışını gerçekleştirdi. 6-7 Ekim olaylarında tamamıyla yakılan Malazgirt Halk bankası geçici olarak eski yerinde onarılmış ve hizmetine devam etmişti. Daha sonra ilçe merkezinde yeni yapılan bir binanın altında yeni şubesini açan bankanın açılış törenine, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, Halk Bankası Malazgirt Şube Müdürü Ertuğrul Akyıldız ve çok sayıda vatandaş katıldı. Halk Bankası Malazgirt Şube Müdürü Ertuğrul Akyıldız, şubenin tekrar açılmış olmasından dolayı büyük bir gurur duyduklarını belirtti. Açılış töreninde konuşma yapan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı şunları söyledi: Başta bizleri burada buluşturan başta Halkbank yöneticileri olmak üzere bütün katılımcılara teşekkür ediyorum. Malazgirtli hemşerilerimize ve ilçemizin çiftçisine, esnafına çok büyük hizmetleri olacak. Bugünkü şube açılışı ilçemiz halkına hayırlı uğurlu ve bereketli olsun.” Konuşmaların ardından, Kaymakam Soner Kırlı, Şube Müdürü Ertuğrul Akyıldız ve diğer protokol ile birlikte kurdele kesilerek, Malazgirt Halk Bankası Şubesinin açılışını gerçekleştirildi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İlçe Kaymakamımız Sayın Emre YALÇIN 10 Ocak İdareciler Günü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

İlçe Kaymakamımız Sayın Emre YALÇIN, 10 Ocak İdareciler Günü Dolayısıyla Bir Mesaj yayımladı; Mesajında; ‘’Türk İdareciler Derneği tarafından 1978 yılı Genel Kurulunda 10 Ocak tarihinin ‘İdareciler Günü’ olarak kabul edilmiştir. İdareciler kamu hizmetlerinde vatandaşların memnuniyetinin yanında devletle vatandaş arasındaki bağları güçlendirmek gibi önemli görevleri de üstlenmişlerdir. “İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın” ifadesini düstur edinerek büyük bir özveriyle kendilerini Aziz Milletimizin hizmetine vakfeden idarecilerimiz, devletimizin en köklü, en temel, en önemli yapı taşlarından biridir. İdarecilerimiz milletimizin her türlü ihtiyacını devlet adına tespit etmekte, çözüm üretmekte, halkımızın güvenlik, huzur ve mutluluğunu sağlamaktadır. Ülkemizin kalkınması, gelişmesi, eğitim, bilgi ve bilinç düzeyinin artırılması gibi her alanda özverili bir şekilde mesai yapmaktadırlar. Ülkemizin her köşesinde, devleti ve hükümeti temsil etme şeref ve onuruna sahip Mülki İdarecilerin 10 Ocak İdareciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Ebediyete intikal etmiş tüm Mülki İdare Amirlerimize Allah’tan rahmet diliyor, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir meslek hayatı temenni ediyorum” dedi.

DEVAMI

İlçe Kaymakamımız Sayın Emre YALÇIN 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü Mesajı Yayımladı

İlçe Kaymakamımız Sayın Emre YALÇIN, 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı; Mesajında; ‘’Demokrasinin temel taşlarından olan basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasındaki veri akışını sağlayarak demokrasinin sağlıklı şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli rol üstlenmektedir. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar. Bu duygu ve düşüncelerle, ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan, yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden değerli basın çalışanlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutlar, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anıyorum" dedi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Emre YALÇIN
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar