T.C. Malazgirt Belediyesi

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sayın Soner KIRLI İlçemiz Halkı ve Esnafıyla Bir Araya Geldi

İlçemizden Haberler

 Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sayın Soner KIRLI İlçemiz Halkı ve Esnafıyla Bir Araya Geldi

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sayın Soner KIRLI İlçemiz Halkı ve Esnafıyla Bir Araya Geldi Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sayın Soner KIRLI ilçe halkı ve esnafını ziyaret etti. Esnafın sorun ve önerilerini tek tek dinleyen Sayın KIRLI Belediye ve Kaymakamlığımızca tüm talep ve öneriler dikkate alınarak imkânlar dâhilinde gerekenlerin yapılacağını belirtti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde Kanalizasyon ve İçme Suyu Çalışmalarında Sona Gelinmiştir

Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde Kanalizasyon ve İçme Suyu Çalışmalarında Sona Gelinmiştir Malazgirt Yılankıran ve Yüzüncüyıl Caddesinde yapılmakta olan kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarında sona gelinmiştir. Yılankıran ve Yüzüncüyıl caddesinde çalışmaların uzun sürmesinden ötürü bir özür mahiyetinde abone bağlantılarını normal şartlarda esnafın ve ev sahiplerinin yapması gerekirken Malazgirt belediyemizce karşılanmıştır. Hemen ardından yol ve kaldırım çalışmalarına da başlanacaktır.

DEVAMI

Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine Kadar Yeni Bir Yol Açılıyor

Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine Kadar Yeni Bir Yol Açılıyor Malazgirt Belediyesince uzunluğu 450 metre civarında ve 15 metre genişliğinde Danışmentgazi Mahallesinden Bulanık Caddesine kadar yeni yol açıldı.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Soner KIRLI
Malazgirt Belediye Başkan Vekili

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar