T.C. Malazgirt Belediyesi

İlçe Kaymakamımız Otomotiv Sektöründeki İş Adamları ile Bir Araya Geldi

        Malazgirt Belediye Başkan Vekili olarak atanan Kaymakamımız Sayın Soner Kırlı, galericilik yapan esnaflarla bir araya geldi.

        Malazgirt Kaymakamı ve Malazgirt Belediye Başkan Vekili Sayın Soner Kırlı, ilçede galericilik yapan esnaflarla kaymakamlık makamında bir toplantı düzenledi. Toplantıda konuşan Belediye Başkan Vekili Sayın Soner Kırlı, ilçenin ferah ve modern bir görünüme kavuşması için tüm adımları atacaklarını söyledi. Belediye Başkan Vekili Sayın Kırlı, "Çok değerli Malazgirt halkı ve sevgili galerici esnaf kardeşlerim. Bilindiği üzere Muş Valiliğimiz tarafından ilçemize daha çok ve daha iyi hizmet yapabilmek için Malazgirt Belediyesine kayyum olarak atandım. Yaklaşık bir buçuk yıldır ilçede kaymakam olarak görev yapmaktayım. Bu şirin ve tarihi ilçeye geldiğim günden beri, tek amacım vatandaşlarımıza hizmet olmuştur. Bundan sonraki dönemde hem kaymakamınız olarak hem de belediye başkan vekiliniz olarak ilçemize hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız. Devletimiz bizi buraya kayyum olarak atarken, sizleri düşünerek atadı. Sizlere daha iyi hizmet edelim diye atadı. İlk toplantımızı siz galerici vatandaşlarımızla yapmak istedim. Burada yapacağımız toplantıda ilçemizin daha ferah ve daha ulaşılır bir konuma getirmek için, fikir alışverişinde bulunalım istedim. Ben ve ekibim ilçe merkezinde kapsamlı bir çalışma yaparak, özellikle çarşı içinde oluşan karmaşık trafiği rahatlatmak istiyoruz" dedi.

        Kesin ve kararlı bir şekilde tüm Malazgirt'lilerin destekleriyle modern bir ilçe için devletimizin tüm imkanlarıyla hazır olduğunu dile getiren Malazgirt Kaymakamı ve Malazgirt Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Soner Kırlı, "İlçe merkezinin daha geniş ve daha ferah olması için attığımız bu adımlara tüm esnaflarımızdan da destek olmalarını bekliyoruz. Hep birlikte modern bir Malazgirt için, haydi el ele diyoruz. Şimdi birlik olma zamanı. İlçemizi daha huzurlu ve daha yaşanılır bir yer yapma zamanı" diye konuştu.

        Kaymakamlık makamında yapılan toplantının ardından galericiler, Malazgirt Belediyesi Başkan Vekili Soner Kırlı'yı tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.